FunMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FunMt2

Comunitatea Metin
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/03/2010
Varsta : 29
Localizare : PiatraNeamt

Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 3:51 pm

Va voi oferi raspuns oricand la orice ora

24/24


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Apr 05, 2010 6:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://funmt2.soglam.net
CorteZ




Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/03/2010

Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:09 pm

Buna...
Deci aseara am facut cererea de GM si mia fost ACCEPTATA...
si miam facut si un cont rapid ca a trebuit sa plec
si acum am uitat contul Sad
Stiu ca sunt Cortez in joc
si cred ca nick-ul era "electroflow"
Deci daca miati putea da un PM cu datele vas ramane dator...
Daca ai fost ADMIS da un PM pe forum privat la mn si dami name: and pass nou pentru a le reface
(In 5 min Se va declara topic inchis daca nu va avea raspuns)
Sus In jos
CorteZ




Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/03/2010

Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:24 pm

tiam dat Pm


Accountul esti creat .La 2 ore contul de GM este activ

Name: alexthebuffer09
Pass:**********
Sus In jos
FAUST8




Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/04/2010

Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: am o problema   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 2:04 pm

nu pot sa imi fac cont imi da o eruare Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '5.230.64.100' (10060) in


EROAREA va fi remediata ptr ca registre va fi schimbat
Sus In jos
Cr4zyMonkey




Mesaje : 3
Data de înscriere : 03/04/2010

Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 2:59 pm

FAUST8 a scris:
nu pot sa imi fac cont imi da o eruare Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '5.230.64.100' (10060) in

Aceasta problema poate fii din cauza caci server`ul este inchis in acel moment Very Happy (stiu ca nu sunt admin dar macar pot ajuta) incearca mai tarziu daca problema persista contacteaza un fondatorul =D
Sus In jos
moko3
Vizitator




Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: sall am afcut cererea de gm   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:39 pm

Sall am cont si ce tre sa afc ca sa mi se transforme in Gm. Inca nam primit raspuns dar vreau sa stiu ce trebe
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra   Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari in legatura cu serverul nostru sau al dumneavoastra
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FunMt2 :: Intrebari/Nelamuriri/Probleme-
Mergi direct la: